خانه / فنی / گزارش برنامه ها / گزارش برنامه بیند-۱۶ فروردین ۹۸

گزارش برنامه بیند-۱۶ فروردین ۹۸

طبق تقویم شش ماهه و طبق سنت همیشگی گروه اولین برنامه سال ۹۸ اجرای برنامه ی عمومی بود که با نظر هیات مسولین در منظقه بیند امامزاده هاشم برگزار شد.

قرار شد ساعت ۶ صبح مینی بوس ها از محل تجمع حرکت کنند که به دلیل جمعیت زیاد ثبت نامی ها (حدود ۱۳۰ نفر ) با تاخیر زیادی انجام شد و در نهایت ساعت ۶:۴۵ از رشت حرکت کردیم.

با توجه به ترافیک زیاد مسیر حوالی ساعت ۸:۳۰ به روستای گردو پشته رسیدیم که در این بین از روستا های براگور و بجار پشته گذشتیم و بعد از پیاده شدن از مینی بوس ها و صحبت های سرپرست و مسئول فنی در مورد برنامه شروع به حرکت کردیم.

در ابتدا مسیر جنگلی پر پیچ و خم و بسیار زیبایی وجود داشت و چندین پا کوب برای رسیدن به یال جنگلی در مسیر به چشم میخورد که حقیقتا شیب ابتدایی مسیر کمی زیاد بود.

پس از پیمایش حدود یک ساعت و نیم راس ساعت ۲۰ :۱۰  به محل صبحانه که منطقه کی سو بود رسیدیم که در آن منطقه چشمه آب نیز موجود بود و بعد از صرف صبحانه  در ساعت ۱۱ شروع به حرکت به سمت بیند کردیم و دوباره کمی شیب جنگلی را پیمودیم و به یالی دیگر رسیدیم.

در نهایت  ساعت ۱۳ به منطقه زیبا و رویایی بیند رسیدیم که باید گفت نمای دیواره درفک از آن منطقه بسیار چشم نواز و دیدنی است و تقریبا تمامی شرکت کنندگان از دیدن این منظره شگفت زده شده بودند.

لازم به ذکر است که خود منطقه بیند هم دارای چشمه آب میباشد.

بعد از صرف نهار و اجرای برنامه ی کمیته های فرهنگی و آموزش نوبت به بازی و سرگرمی رسید که با استقبال تعداد زیادی از همنوردان انجام شد و در پایان به تمامی خردسالان حاضر در برنامه  هدیه ای داده شد و در نهایت حدود ساعت  ۱۶ شروع به حرکت به سمت پایین کردیم و کمی قبل از محل صبحانه جلسه پایانی برگزار شد و سرانجام ساعت ۱۹ به مینی بوس ها رسیدیم و به سمت رشت حرکت کردیم.

با احترام

گروه کوهنوردی تیلار رشت

همچنین ببینید

اجرای برنامه تمرین هوازی

طبق تقویم سه ماهه تابستان گروه کوهنوردی تیلار،امروز جمعه(۹۹/۳/۳۰) برنامه تمرین هوازی با شرکت تعدادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *