خانه / روابط عمومی / برنامه ها / ” اجرای صعود به هرم ها و کسری داغ”

” اجرای صعود به هرم ها و کسری داغ”

شاخص ترین برنامه نیم سال اول گروه در روزهای پایانی هفته قبل با صعود به قله های کسری داغ و هرم های ۱ ، ۲ و ۳ در منطقه کوهستانی سبلان در استان اردبیل برگزار شد .

همنوردان عزیز گروه ، شامگاه روز چهارشنبه با حضور در روستای موییل واقع در ضلع شمال غربی قله کسری داغ و شب مانی در آن جا ، صبح پنج شنبه توسط دو دستگاه لندرور به ناحیه ای موسوم به “گلستان” رفته و حرکت کوهپیمایی خود را از آنجا شروع نمودند . پس از تقریبن ۷ ساعت کوه پیمایی و با عبور از مناطق بسیار زیبای پوشیده از سبزه ، آب ، سنگ و سپس برف در مجاورت گردنه مرتفع بین قله های کسری داغ و هرم ها اقدام به شب مانی در ارتفاع ۴۳۵۰ متری نمودند . عصر همان روز (پنج شنبه) تعدادی از اعضا و همنوردان ، با موافقت سرپرست خوب برنامه خانم سحر شفیقی ، قله ۴۵۵۰ متری کسری داغ را صعود کردند . صبح دیروز جمعه نیز قله های هرم داغ ۱ ، ۲ و ۳ شاهد صعود همنوردان گروه بود . سپس تمامی حاضرین در برنامه با عبور از گردنه مرتفع ۴۴۹۰ متری بین دو قله کسری کوچک و بزرگ و آنگاه پایین آمدن از نواحی پوشیده از برف و سنگ ساعت ۱۷/۳۰ عصر با روحیه ای بالا از صعودهایی موفقیت آمیز ، سوار مینی بوس خود شده و پس از عبور از شهرهای مشکین شهر و اردبیل با انبوهی از خاطرات شیرین و البته کسب تجاربی گرانبها راهی شهر رشت شدند.

عکسها و گزارش برنامه به زودی در سایت گروه درج خواهد شد.

با امید به موفقیت های روز افزون
گروه کوهنوردی تیلار رشت

همچنین ببینید

اجرای برنامه توچال

در روز های یکشنبه و دوشنبه ۲۱ و ۲۲ بهمن، برنامه صعود به قله توچال …

یک دیدگاه

  1. درود و خسته نباشید به همه همنوردان حاضر در برنامه ، خسته نباشید ویژه به هیات مسولین گروه و سرپرست توانمند برنامه از جهت اجرای بی کم و کاست و موفق این صعود فنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *