بایگانی

بایگانی برای دسته ی ‘فرهنگی’

عکسهای برنامه درفک

۲۹ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
Categories: گالري عكس Tags:

“ستاره های درفک”

۱۳ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

یه عطر غریبی تو هوای درفک هست؛ عطر آب و خاک ، آتیش و باد؛ عطر زندگی.
وقتی نسیمش تو گوشت نجوا می کند: آخرین جمله ی هادی رو زنده باد زندگی یا فریادهای فرخنده رو زنده باد گروه یا همنوایی کبرا رو در همنوردی و بعدش قدم به قدم واست ترانه برگ خزان رو با صدای بهروز می خونه اون موقع است که یاد چهار ستاره مدال می شه رو سینه ات ، دلت رو گرم می کنه و حتی تو گام به گام فراز و نشیب زندگیت خاطره به خاطره اون شب و روزهای زندگیشون رو مرور می کنی و دلت قرص میشه که بی مرگی فقط مال ستاره هاست….
این جوریه که تو تاریکی عمیق زمانه باور داری که تو کولاک و برف و ادامه ی نوشته

Categories: قلم همنورد Tags:

صعود به قله ۳۰۵۸ متری شاه معلم ماسوله با دوچرخه

۷ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، همیشه بالا رفتن از کوه برای اکثر انسان‌ها سخت است و به دنبال آن بهانه زانو درد تازه می‌شود. برهمین اساس تصور دوچرخه سواری در کوهستان در نوع خود سخت‌تر خواهد شد اما فرض را بر این بگذارید که بناست با دوچرخه از رشت تا قله شاه معلم ماسوله در ارتفاع ۳۰۵۸ متری از سطح دریای بین‌المللی را رکاب بزنید که قطعا تصورش هم دور از ذهن است، اما بهروز صفرزاده با ۴۷ سال سن این مسیر را رکاب زده است.

بهروز صفرزاده که ورزش را با رشته بوکس شروع کرده است می‌گوید: مقام‌های مختلفی هم در این رشته کسب کردم اما مشکلات کاری باعث شد که نتوانم بوکس را ادامه دهم.

وی افزود: با توجه به علاقه‌ای که به طبیعت داشتم به سراغ کوهنوردی رفتم، ابتدا در گلگشت‌ها شرکت می‌کردم و بعد به صورت جدی در برنامه‌های کوهنوردی حضور یافتم و پس از بازنشستگی هم به عنوان راهنما در برنامه‌های مختلف کوهنوردی داخل و خارج استان حضور می‌یابم.

ادامه ی نوشته

Categories: اخبار Tags:

“عکسهای برنامه کوانه”

۲۸ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

“اجرای برنامه عمومی کوانه”

۲۴ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

امروز ۲۴ شهریور ۹۶ ، آخرین برنامه نیم سال اول گروه با حضور تعدادی از اعضاء و مهمانان عزیز در منطقه “کوانه” از ییلاقات مشرف به روستای “چسلی” ماسال برگزار شد . عکسها و گزارش برنامه به زودی در سایت گروه درج خواهد شد .

با آرزوی موفقیتهای روز افزون
گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: اخبار Tags:

“اعلام همدردی با علی آقا راحلی”

۲۴ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

با کمال تاسف و تاثر به اطلاع میرسانیم ، مادر گرامی همنورد و پیشکسوت عزیزمان آقای علی راحلی عصر دیروز فوت نمودند. ضمن اعلام همدردی با علی آقا و سایر اعضای خانواده و بستگان شان ، مراسم سومین روز درگذشت آن مادر عزیز روز یک شنبه مورخ ۹۶/۶/۲۶ از ساعت ۱۶/۳۰ تا ۱۸ در محل پرورشگاه مژدهی واقع در خیابان مطهری رشت برگزار می گردد .

گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: اخبار Tags: