بایگانی

بایگانی برای دسته ی ‘روابط عمومی’

“کارگاه آموزشی تخصصی سنگ نوردی- کانون”

۲۹ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

دیروز جمعه ۲۸ مهر ماه ، دیواره زیبای علی آباد منجیل شاهد برگزاری یک کارگاه آموزشی تخصصی سنگنوردی از طرف کانون کوهنوردان گیلان بود . در این برنامه که ۵ نفر از همنوردان تیلار نیز حضور داشتند مسایلی از قبیل اصول اولیه دیواره نوردی و عملیات کارگاه ، بالاکشی و نجات مورد تمرین قرار گرفت .

با امید به موفقیتهای روز افزون

گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: برنامه ها Tags:

“اجرای برنامه دوچرخه سواری”

۲۹ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

برنامه دوچرخه سواری گروه که طبق تقویم ورزشی نیم سال دوم قرار بود هفته قبل برگزار شود بدلیل شرایط آب و هوایی نامساعد با یک هفته تعویق ، دیروز جمعه ۲۸ مهر با شرکت تعدادی از اعضاء و همنوردان گروه برگزار گردید . این برنامه ساعت ۷ صبح از میدان توشیبا آغاز و پس از طی ۱۰ کیلومتر از اتوبان رشت به تهران وارد جاده زیبای مجاورت پارک جنگلی سراوان شد و با عبور از مسیر روستای “فشتام” با آبگیر بسیار زیبایش مجددن وارد اتوبان شده و با حمایت دو اتومبیل در جلو و پایان تیم ساعت ۱۲ مجددن در میدان توشیبای رشت به پایان رسید . سرپرست برنامه خانم سارا ظاهر کردار و مسافت طی شده ۲۴ کیلومتر بود .
لازم به یاد آوریست اعضای تیم دوچرخه سواری گروه در هنگام برگشت برای گرامیداشت یاد و خاطره همنورد عزیز زنده یاد احمد پور قاسم بر سر مزارش گرد هم آمدند.

با امید به موفقیتهای روز افزون
گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: برنامه ها Tags:

“اجرای نوزدهمین سالگرد حادثه درفک”

۱۶ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

نوزدهمین سالگرد حادثه درفک ، با حضور قریب به ۱۹۰ نفر از کوهنوردان گروههای مختلف استان و همچنین کوهنوردانی از تهران ، کردستان و البرز برگزار شد . این برنامه که جزو برنامه های کانون کوهنوردان گیلان به شمار می رفت با توجه به شرایط جوی روزهای قبل تحت تاثیر آن بوده و حرکت کوهپیمایی آن ساعت ۹ صبح از روستای شاه شهیدان در جبهه شرقی “کوه هزار خاطره” ، درفک شروع شد . به توصیه سرپرست صعود آقای فضلی از کوهنوردان خوشنام سیاهکل ، در تپه های مشرف به روستا برای خوردن صبحانه توقف نموده و سپس کل تیم تا ساعت ۱۳ در حالی که قسمتهایی از مسیر پوشیده از برف بود ، اقدام به صعود نمود . آنگاه پس از خوردن ناهار چند برنامه فرهنگی برگزار شد . در ساعت ۱۷ با پایین آمدن تمام گروه به سمت مبدا صعود ، در نزدیکیهای آن جلسه پایانی برنامه برگزار شد و تعدادی از همنوردان نظرات خود را در خصوص آن بیان کردند. تمام گروه ۱۹۰ نفری صعود امروز ساعت ۱۸ با سوار شدن به مینی بوسها و تعدادی از ماشین های شخصی راهی شهرهای خود شدند.

با امید به موفقیتهای روز افزون 

گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: برنامه ها Tags:

“برنامه شش ماهه دوم سال ۱۳۹۶ “

۲۶ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

Categories: برنامه ها Tags:

” اجرای برنامه نفت چاک”

۱۱ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

دیروز جمعه ۱۰ شهریور ماه ۱۳۹۶ ، برنامه صعود به قله نفت چاک در منطقه اشکورات و در محل تلاقی سه استان گیلان ، مازندران و قزوین با حضور تعدادی از اعضا و همنوردان عزیز گروه و با سرپرستی خوب خانم باروتکوبیان اجرا شد . گروه پس از رسیدن به روستای “لشکان” در اشکور بالا با ۵/۵ ساعت صعود بر فراز قله ۳۰۱۱ متری نفت چاک قرار گرفت .

با آرزوی موفقیت های روز افزون
گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: برنامه ها Tags:

پیش نویس برنامه شش ماه دوم ۱۳۹۶

۹ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

 

جهت دانلود فایل pdf بر روی آیکن زیر کلیک نمایید

Categories: اطلاعیه ها Tags: