بایگانی

بایگانی برای دسته ی ‘بحث آزاد’

نشریه ی گروه

۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱ دیدگاه

با عرض سلام و ارادت  خدمت همه اعضا و همنوردان عزیز !

از آنجاییکه ورزش کوهنوردی از منظر اغلب اهالی آن ، تنها انجام یک سری حرکات ورزشی صرف نبوده  بلکه آن را علاوه بر ورزش ، یک حرکت فرهنگی نیز می شمارند . در این راستا تیلار نیز به مانند برخی از گروههای کوهنوردی از ابتدای تاسیس خود تاکنون همواره بر وجهه فرهنگی و ارزشهای فردی و اجتماعی این ورزش تاکیدی ویژه داشته ، و در حد توان خود در جهت اشاعه و رشد آن کوشش نموده است .

درنظرگرفتن زمانی برای اجرای برنامه های فرهنگی در همه صعودها و برنامه های گروه (متناسب با شرایط زمان و مکان) ، ارائه دفترچه ترانه ها و آوازهای کوهستان ، انتشار جزوه ای به مناسبت صعود سراسری زمستانی به کوه دماوند در سال ۷۸ ، تهیه کتابچه ای تحت عنوان بازیهای بومی و محلی در همان سال و ارایه جزوه هایی در خصوص مسایل مختلف کوهنوردی تحت عنوان “ایلجار”  در سالهای مختلف و انتشار ۲۳ شماره “بهاریه” به عنوان نشریه داخلی گروه در دو سه سال اخیر ، همه و همه مهر تاییدی است بر حساسیت ویژه تیلار و اساسن کوهنوردان در تلاش و فعالیت درعرصه های فرهنگی وآموزشی .

حال با اتکا بر تجارب قبلی و استفاده از دستاوردهای ارزشمند آن و البته با کمک و همیاری مستمر شما عزیزان درنظر داریم نشریه ای داخلی تهیه نماییم که حاوی مطالب مختلفی از قبیل : اخبار و رویدادهای مهم کوهنوردی ، طرح مسایل فنی و امدادی ، گزارش صعودهای شاخص گروهها ، مصاحبه و گفتگو با مربیان و کوهنوردان و افراد مجرب ، مطالب فرهنگی و  . . .  باشد .

بدون تردید همکاری و مساعدت شما عزیزان ، ما را در پیمودن این راه لذت بخش و قدری دشوار، کمک خواهد نمود و مطمئنن کیفیت و استمرار حیات آن در گرو  تلاش و کوشش همه ما می باشد .

در گام اول ما نیازمند کمک و مساعدت شما عزیزان در انتخاب اسم یا عنوان این نشریه هستیم . اسامی مورد نظرتان تا جایی که امکان دارد بدلیل پرهیز از طولانی بودن اسم یک نشریه ، حداکثر از سه سیلاب بیشتر نباشد و همچنین ارتباطی محتوایی و معنایی با گروه و  ورزش کوهنوردی و فعالیتهای مرتبط با آن داشته باشد.

عنوان یا اسامی مورد نظر خود را تا تاریخ ۹۱/۲/۱۵ می توانید به اطلاع یکی از اعضای هیات مسئولین یا بازرس گروه برسانید و یا از طریق سایت و ایمیل گروه اعلام نمایید .

ایام بکام و روزگارتان بی محنت

گروه کوهنوردی تیلار رشت – فروردین ۹۱

Categories: بحث آزاد Tags:

به نظر شما راهکار های افزایش توان فنی گروه چیست ؟

۵ تیر ۱۳۹۰ ۱۶ دیدگاه

لطفا نظرات خود را در قالب دیدگاه برای ما ارسال کنید

Categories: بحث آزاد Tags:

به نظر شما معیارهای یک گروه کوهنوردی خوب چیست ؟

۲۴ آبان ۱۳۸۹ ۱۷ دیدگاه

لطفا نظرات خود را در قالب دیدگاه برای ما ارسال کنید

Categories: بحث آزاد Tags:

روند فعلی کوهنوردی در استان گیلان را چگونه می بینید؟

۱۲ اسفند ۱۳۸۸ ۲ دیدگاه
Categories: بحث آزاد Tags: