بایگانی

بایگانی برای دسته ی ‘اخبار’

صعود به قله ۳۰۵۸ متری شاه معلم ماسوله با دوچرخه

۷ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، همیشه بالا رفتن از کوه برای اکثر انسان‌ها سخت است و به دنبال آن بهانه زانو درد تازه می‌شود. برهمین اساس تصور دوچرخه سواری در کوهستان در نوع خود سخت‌تر خواهد شد اما فرض را بر این بگذارید که بناست با دوچرخه از رشت تا قله شاه معلم ماسوله در ارتفاع ۳۰۵۸ متری از سطح دریای بین‌المللی را رکاب بزنید که قطعا تصورش هم دور از ذهن است، اما بهروز صفرزاده با ۴۷ سال سن این مسیر را رکاب زده است.

بهروز صفرزاده که ورزش را با رشته بوکس شروع کرده است می‌گوید: مقام‌های مختلفی هم در این رشته کسب کردم اما مشکلات کاری باعث شد که نتوانم بوکس را ادامه دهم.

وی افزود: با توجه به علاقه‌ای که به طبیعت داشتم به سراغ کوهنوردی رفتم، ابتدا در گلگشت‌ها شرکت می‌کردم و بعد به صورت جدی در برنامه‌های کوهنوردی حضور یافتم و پس از بازنشستگی هم به عنوان راهنما در برنامه‌های مختلف کوهنوردی داخل و خارج استان حضور می‌یابم.

ادامه ی نوشته

Categories: اخبار Tags:

“اجرای برنامه عمومی کوانه”

۲۴ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

امروز ۲۴ شهریور ۹۶ ، آخرین برنامه نیم سال اول گروه با حضور تعدادی از اعضاء و مهمانان عزیز در منطقه “کوانه” از ییلاقات مشرف به روستای “چسلی” ماسال برگزار شد . عکسها و گزارش برنامه به زودی در سایت گروه درج خواهد شد .

با آرزوی موفقیتهای روز افزون
گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: اخبار Tags:

“اعلام همدردی با علی آقا راحلی”

۲۴ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

با کمال تاسف و تاثر به اطلاع میرسانیم ، مادر گرامی همنورد و پیشکسوت عزیزمان آقای علی راحلی عصر دیروز فوت نمودند. ضمن اعلام همدردی با علی آقا و سایر اعضای خانواده و بستگان شان ، مراسم سومین روز درگذشت آن مادر عزیز روز یک شنبه مورخ ۹۶/۶/۲۶ از ساعت ۱۶/۳۰ تا ۱۸ در محل پرورشگاه مژدهی واقع در خیابان مطهری رشت برگزار می گردد .

گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: اخبار Tags:

“جشنواره سنگ نوردی کانون”

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

سومین جشنواره سنگ نوردی کانون کوهنوردی گیلان به صورت مشترک با هیات کوهنوردی استان جمعه ۱۰ شهریور در منطقه سنگنوردی علی آباد منجیل برگزار شد .

با آرزوی موفقیت های روز افزون

گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: اخبار Tags:

کمپ جوانان UIAA در علم کوه

۲۷ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

کمپ جوانانUIAA با حضور قریب به ۵۰ کوهنورد و مربی از سراسر کشور و شرکت چندین کوهنورد خارجی به مدت ۵ روز در منطقه علم کوه برگزار شد.

در این اردو دو کوهنورد خانم سحر شفیقی و آقای محمد قامتی و یک مربی آقای مجید درودگر از استان گیلان حضور داشتند .

با آرزوی موفقیت های روز افزون

گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: اخبار Tags:

اجرای برنامه “تکه قیه سی”

۱۰ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

دیروز جمعه نهم تیرماه ، برنامه صعود به قله “تکه قیه سی” در استان زنجان با حضور تعدادی از اعضاء و همنوردان عزیز گروه برگزار گردید . عکسها و گزارش برنامه به زودی در سایت گروه درج خواهد شد .

 

با امید به موفقیتهای روز افزون

گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: اخبار Tags: