بایگانی

بایگانی برای دسته ی ‘اخبار’

“حادثه بهمن کل جنو”

۱۹ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

مفقود شدن و از دست رفتن تعدادی از کوهنوردان در حادثه “برف کوچ” کوه “کل جنو” بدترین خبر و حادثه ای بود که میتوانست در آغاز فصل سرما در کوهنوردی کشور اتفاق بیافتد.
ما اعضاء و همنوردان گروه کوهنوردی تیلار رشت نهایت همدردی خود را با خانواده جان باخته گان این حادثه اعلام می نماییم و امیدواریم جامعه کوهنوردی ما در فرصتی مناسب ضمن نقد و بررسی تخصصی و البته منصفانه این حادثه ، دیگر شاهد اتفاقات تلخ و ناگوار در عرصه کوهنوردی نباشد .

” گروه کوهنوردی تیلار رشت “

Categories: اخبار Tags:

همایش تجلیل از نام آوران عرصه کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گیلان

۲۵ آبان ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

امروز چهارشنبه ۲۴ آبان، مراسم تجلیل از نام آوران کوهنوردی استان گیلان با حضور آقای زارعی، رئیس فدراسیون کوه نوردی، در رشت برگزار گردید.

در این مراسم از شاپور سعدی، احمد مرمرشاهی و بهمن فتحی بعنوان پیشکسوتان این رشته، علیرضا صدری اولین مربی با مربی گری درجه دو، علی اکبر کفایتی دارنده اولین باشکاه کوهنوردان گیلان، سیده فاطمه شفیقی عضو تیم امید هیمالیانوردی، پارمیدا شعبانی زاد عضو تیم ملی سنگ نوردی داخل سالن، امیرحسین فرهنگی مدال آور سنگ نوردی، مانوشا شیری سنگ نورد در رده نونهالان، نرگس قربانی پور عضو کارگروه کوهنوردی، فاطمه نظری فر پیشنهاد دهنده ۳۱ قله تجلیل شد.
همچنین از هیمالیانوردان شامل حداد مومنی، سعید خاشاکی، کاوه اسدی، پویا رفیعی، سید اسماعیل اتحادی دوست، یاسر ستوده، همچنین دکتر فرحسنی معاون آموزش و پرورش گیلان و سمانه نگاه پژوهشگر آب و هواشناسی کوهستان و قلل ایران تجلیل به عمل آمد.

منبع: گروه کوهنوردی سپهر

Categories: اخبار Tags:

صعود به قله ۳۰۵۸ متری شاه معلم ماسوله با دوچرخه

۷ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، همیشه بالا رفتن از کوه برای اکثر انسان‌ها سخت است و به دنبال آن بهانه زانو درد تازه می‌شود. برهمین اساس تصور دوچرخه سواری در کوهستان در نوع خود سخت‌تر خواهد شد اما فرض را بر این بگذارید که بناست با دوچرخه از رشت تا قله شاه معلم ماسوله در ارتفاع ۳۰۵۸ متری از سطح دریای بین‌المللی را رکاب بزنید که قطعا تصورش هم دور از ذهن است، اما بهروز صفرزاده با ۴۷ سال سن این مسیر را رکاب زده است.

بهروز صفرزاده که ورزش را با رشته بوکس شروع کرده است می‌گوید: مقام‌های مختلفی هم در این رشته کسب کردم اما مشکلات کاری باعث شد که نتوانم بوکس را ادامه دهم.

وی افزود: با توجه به علاقه‌ای که به طبیعت داشتم به سراغ کوهنوردی رفتم، ابتدا در گلگشت‌ها شرکت می‌کردم و بعد به صورت جدی در برنامه‌های کوهنوردی حضور یافتم و پس از بازنشستگی هم به عنوان راهنما در برنامه‌های مختلف کوهنوردی داخل و خارج استان حضور می‌یابم.

ادامه ی نوشته

Categories: اخبار Tags:

“اجرای برنامه عمومی کوانه”

۲۴ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

امروز ۲۴ شهریور ۹۶ ، آخرین برنامه نیم سال اول گروه با حضور تعدادی از اعضاء و مهمانان عزیز در منطقه “کوانه” از ییلاقات مشرف به روستای “چسلی” ماسال برگزار شد . عکسها و گزارش برنامه به زودی در سایت گروه درج خواهد شد .

با آرزوی موفقیتهای روز افزون
گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: اخبار Tags:

“اعلام همدردی با علی آقا راحلی”

۲۴ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

با کمال تاسف و تاثر به اطلاع میرسانیم ، مادر گرامی همنورد و پیشکسوت عزیزمان آقای علی راحلی عصر دیروز فوت نمودند. ضمن اعلام همدردی با علی آقا و سایر اعضای خانواده و بستگان شان ، مراسم سومین روز درگذشت آن مادر عزیز روز یک شنبه مورخ ۹۶/۶/۲۶ از ساعت ۱۶/۳۰ تا ۱۸ در محل پرورشگاه مژدهی واقع در خیابان مطهری رشت برگزار می گردد .

گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: اخبار Tags:

“جشنواره سنگ نوردی کانون”

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

سومین جشنواره سنگ نوردی کانون کوهنوردی گیلان به صورت مشترک با هیات کوهنوردی استان جمعه ۱۰ شهریور در منطقه سنگنوردی علی آباد منجیل برگزار شد .

با آرزوی موفقیت های روز افزون

گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: اخبار Tags: