بایگانی

بایگانی برای دسته ی ‘درباره ما’

” مجمع عمومی- اساسنامه”

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

با توجه به برگزاری نوزدهمین مجمع عمومی سالیانه گروه در مورخ ۹۵/۱۲/۶ ، از کلیه اعضا و همنوردان گرامی تقاضا داریم ، پیشنهادات خود در خصوص اصلاح یا تغییر مواردی از اساسنامه و آیین نامه گروه را حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۱/۲۴ به اطلاع اعضای هیات مسئولین یا بازرس گروه  برسانند .

با تشکر و آرزوی موفقیت

گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: اساسنامه Tags:

گزارش فصل بهار ۱۳۹۵ هیئت مسئولین گروه کوهنوردی تیلار رشت

۳ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

با شروع سال ۹۵ هیات مسئولین منتخب گروه کار خود را آغاز نمودند که البته اولین کار بر عهده کمیته فنی و آموزش گروه بود. تدوین برنامه ۶ ماهه اول، که با مشارکت خوبی از سوی همنوردان گروه به انجام رسید. یکی از نکات حائز اهمیت این برنامه همکاری همنوردان جوانتر گروه (بهروز، پولاد، کیانوش و سپهر) در برنامه ها بود.

برنامه های گروه در ۲ ماه اول سال با ترافیک زیاد برگذار شد به گونه ای که با در نظر گرفتن تعطیلات نوروز ۷ برنامه در این ۲ ماه برگذار گردید که البته برنامه اسکندر کوه در ۳۱ اردیبهشت به دلیل بارش شدید باران در امام زاده ابراهیم لغو گردید. صعود به قله گدوک از دو مسیر تجربه بسیار مفیدی برای گروه بود که امیدواریم شاهد اجرای بیشتر برنامه هایی از این قبیل در گروه باشیم.

دومین کارگاه امسال گروه (اصول برقراری کمپ) نیز با تلاش کمیته آموزش و مشارکت خوب همنوردان گروه، همچون اولین کارگاه (شناخت ابزار سنگ نوردی) به خوبی سپری شد.

photo_2016-05-14_12-41-46

برنامه خرمکش به سالانسر نیز با سرپرستی قوی برنامه و تلاش همنوردان گروه با موفقیت به انجام رسید که با انسجامی که اعضای گروه در همکاری با مسیول کمیته تدارکات نشان دادند نوید اطمینان خاطر در برنامه های بیش از یک روز پیش رو گروه را می دهد.

در نهایت دومین برنامه سنگ گروه با غیبت غیر موجه سرپرست برنامه، متاسفانه با برخورد پلیس امنیت، با وجود داشتن مجوز از هیات رشت لغو گردید. پیگیری در خصوص راهکارهای برون رفت از این مساله و رفع نگرانی ها از کانال های مختلف به خصوص کانون کوهنوردان گیلان در جریان می باشد.

همانطور که اشاره شد ۳ ماهه پر ترافیک کاری گروه سپری گردید و هماهنگی این برنامه ها در جلسات منظم گروه توسط اعضای هیات مسئولین و گاهی با همراهی همنوردان گروه در فضای دوستانه صورت گرفته است. همچنین حضور در جلسات شورای عمومی وکمیته های فنی و روابط عمومی کانون توسط نمایندگان گروه صورت گرفت.

فعالیت کمیته ها در ۳ ماهه اول فراز و نشیب زیادی داشته و نیاز به تلاش بیشتر در کمیته های فنی و فرهنگی و امداد و آموزش داریم که این مهم بدون حضور و پیگیری و مشارکت اعضا و همنوردان گروه میسر نخواهد شد.

برخی از موارد مهم سه ماهه اول ۹۵:

  • با فعالیت جدی مسئول روابط عمومی گروه، تاکنون ۷ عضو آزمایشی، خانم­ها و آقایان (آناهیتا مکاره چیان، سارا امانی، رضا حکیمیان، سامان پرویزی، جعفر حاتمی، فرزاد جبیب نژاد و سعید غیوری) گروه را همراهی می کنند که خبر خوبی برای گروه می باشد.
  • استعفای خانم مهسا مرغوب که متاسفانه به لغو عضویت ایشان از گروه منجر گردید.
  • گم شدن برخی وسایل گروهی و پیدا نشدن بعضی تجهیزات گروهی مانند GPS و چادر لیونیتز و داس و پرده و… ! متاسفانه گم شدن تجهیزات گروه به امری متداول در گروه تبدیل شده که مهمترین آنها گم شدن GPS گروه در برنامه گدوک می باشد. هیات مسئولین تصمیم جدی تری نسبت به حفظ تجهیزات گروه اتخاذ نموده است و امیدوار است از وقوع مجدد چنین اتفاقاتی پیشگیری شود.
  • استعفای آقای مصطفی قامتی، این مورد از سال ۹۴ حل نشده باقی مانده بود که با پیگیری های صورت گرفته، آقای قامتی استعفای خود را پس گرفتند.
  • شرکت خانم شفیقی در دوره های آمادگی و انتخابی تیم امید هیمالیا نوردی.
  • شرکت خانم باروت­کوبیان در دوره رسمی پیشرفته برف و یخ.
  • خرید یک حلقه طناب و هارنس برای گروه.

گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: گزارش فصلي Tags:

گزارش مالی فصل بهار ۱۳۹۵ گروه کوهنوردی تیلار رشت

۳ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جهت دانلود فایل pdf گزارش مالی بهار ۱۳۹۵ بر روی آیکن زیر کلیک نمایید.

دانلود

Categories: گزارش فصلي Tags:

اعضای فعلی هیئت مسئولین

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۲ دیدگاه
سمت نام و نام خانوادگی
دبیر مسعود سلیم پور
مسئول کمیته فنی بهرام شالچی
مسئول کمیته روابط عمومی روزبه علیپور
مسئول کمیته فرهنگی فرزاد حبیب نژاد
مسئول کمیته امداد فاطیما باروتکوبیان
مسئول کمیته آموزش سعید ملکی
مسئول کمیته تدارکات و مالی سارا ظاهر کردار
بازرس تهمینه شمشادی
بازرس علی البدل علی راحلی

” گزارش فصل زمستان سال ۱۳۹۳ هیات مسئولین “

۷ فروردین ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

با عرض سلام و ارادت خدمت اعضا و همنوردان محترم –
زمستان ۹۳ بدون تردید یکی از پر خاطره ترین فصلها در طول این سال بود که برخی از خاطراتش شیرین به مانند صعود نهراب و همچنین سرگل برنامه های فصل مذکور دست یابی به قله مرتفع کهار در چله زمستان بود . همچنین صعود مسئول روابط عمومی گروه به همراه همنوردی دیگر در تیم منتخب استان به قله “کان صیفی” و “هزار” از اتفاقات خوب کوهنوردی گروه محسوب میگردد. در میان این خاطرات شیرین ، خاطره عروسی سارا جان ظاهر کردار با همنورد عزیز آقای امیر اسلامی

winter93 از دیگر اتفاقات خوش این فصل بود و بعضی ها پیش بینی وصلت های دیگری را در آینده ای نه چندان دور برای دیگر همنوردان می کنند . با همه این خاطرات خوب ، خاطره تلخ استعفای مرضیه دوست داشتنی عضو باسابقه گروه ادامه ی نوشته

Categories: گزارش فصلي Tags:

گزارش فصل پاییز ۹۳ هیات مسئولین

۲۹ دی ۱۳۹۳ ۱ دیدگاه

با عرض سلام و ارادت خدمت اعضا و همنوردان محترم.
با شروع فصل پاییز و دگرگونی نسبی هوا ، ورزش کوهنوردی که تا حد زیادی متاثر از شرایط آب و هوایی است ، شکل و قیافه ی دیگری به نسبت نیمه اول سال به خود می گیرد و این تاثیر از هر دو جنبه کمی و کیفی روی آن موثر است . خوشبختانه امسال  با تلاشی که از اغلب همنوردان در “پادشاه فصلها” پاییز شاهد بودیم ، استقبال از صعودها به طور کلی خوب بود و شاهد برنامه های پر بار و جالبی بودیم .

paeez93

براساس سنت چند سال اخیر،  اول فصل را با برگزاری جلسه پایان نیم سال فعالیتهای گروه شروع نمودیم که به ناچار با استعفای دو عضو هیات مسئولین به “مجمع فوق العاده”  تبدیل شده بود . مجمعی که با توجه به مسایل پیش آمده در نیم سال اول ، باید با دغدغه ها و کار زیادی همراه می شد که حقیقتن هم همینگونه بود . صحبتها و  مسایل فراوانی در آن جلسه ۴ ساعته  مطرح گردید و افراد با دیدگاههای متفاوت هریک از منظر خود موضوعات مطرح شده را مورد بررسی قرار دادند . در این میان اعضای هیات مسئولین و بازرس نیز برداشت ثابت و واحدی از روند کار مجمع  و دستاوردهای آن ندارند . مطمئنن بحث و بررسی موضوعات  مختلف در جلسه فوق ، روشنگر مسایل زیادی بود که قضاوت در مورد آنها را به تک تک اعضا و همنوردان حاضر در مجمع و همچنین به آینده  یا زمان واگذار می کنیم .
یکی از دستور کارهای مجمع فوق العاده انتخاب دو عضو هیات مسئولین بدنبال استعفای آقای سعید منصف و خانم سوسن شفیقی از مسئولیت کمیته های آموزش و تدارکات- مالی بود . انتخابات خوبی از ۴ عضو  داوطلب گروه برای قبول دو مسئولیت نامبرده برگزار شد و آقای سعید ملکی و خانم سارا ظاهر کردار به ترتیب به عنوان مسئولین  کمیته های آموزش و تدارکات – مالی برگزیده شدند . مجمع یک پیشنهاد اساسنامه ای هم داشت و آن افزایش حق عضویت ماهانه به پنج هزار تومان بود که پس از ۴۵ دقیقه بحث و بررسی به تصویب رسید .

ادامه ی نوشته

Categories: گزارش فصلي Tags: