بایگانی

بایگانی برای دسته ی ‘اطلاعیه ها’

تعویق یک هفته ای صعود خط الراسی

۱۵ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

با توجه به وضعیت نا مساعد جوی با نظر هیات مسولین برنامه خط الراس ۲ روزه امامزاده ابراهیم به دارستان با یک هفته تعویق در تاریخ ۲۳-۲۴ آذر ماه برگزار می گردد.

Categories: اطلاعیه ها Tags:

تعویق یک روزه کارگاه آموزشی مبانی کوهنوردی در زمستان

۷ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

به اطلاع کلیه همنوردان عزیز می رسانیم که بنا به تشخیص هیئت مسئولین برنامه کارگاه آموزشی مبانی کوهنوردی در زمستان با یک روز تعویق در روز پنجشنبه ۹ آذر ۹۶ در دفتر هیئت کوهنوردی استان گیلان برگزار میگردد.

Categories: اطلاعیه ها Tags:

“اجرای تمرین سنگ نوردی”

۵ آبان ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

امروز جمعه پنجم آبان ۹۶ ، سومین برنامه از تقویم نیم سال دوم گروه که تمرین سنگ نوردی بود، با حضور تعدادی از اعضا و همنوردان در منطقه سنگنوردی علی آباد منجیل با سرپرستی آقای میلاد کاظمی پور برگزار شد .

با آرزوی موفقیت های روز افزون
گروه کوهنوردی تیلار رشت

Categories: اطلاعیه ها Tags:

پیش نویس برنامه شش ماه دوم ۱۳۹۶

۹ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

 

جهت دانلود فایل pdf بر روی آیکن زیر کلیک نمایید

Categories: اطلاعیه ها Tags:

تعویق یک هفته برنامه گاو اسکیز

۲۳ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

به اطلاع همنوردان عزیز می رسانیم که بنا به تشخیص هیئت مسئولین برنامه یک روز گاو اسکیز با یک هفته تعویق در تاریخ ۲ تیر ماه برگزار می شود. علاقمندان به شرکت در برنامه می توانند روز چهارشنبه ۳۱ خرداد ماه با روابط عموم گروه جهت ثبت نام در برنامه تماس حاصل نمایند.

Categories: اطلاعیه ها Tags:

برنامه عمومی “آغوز چاله”

۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۲ دیدگاه

تعدادی از عکسهای برنامه عمومی دیروز جمعه ۱۱ فروردین ۹۶ که در منطقه “آغوزچاله” روستای سیدان در جنوب گیلان برگزار شد . “آغوز چاله” عنوان ناحیه ای است که در دامنه های شمالی کوه “انبارجکول” و “سردگاه” قرار دارد و مشرف به روستای زیبای “سیدان” در منطقه رحمت آباد رودبار است .